уторак, 19 March 2024

Континуирана медицинска едукација за медицинске сестре и здравствене техничаре у Бору се организује преко асоцијације Удружења здравствених радника Бор.

Едукација подразумева стално усавршавање медицинских сестара и здравствених техничара из области рада,  пратећи актуелне тематике и савремена достигнућа у сестринству.

01.10.2017 У великој сали дома здравља одржаће се курс:ЗБРИЊАВАЊЕ ТРАУМЕ У ПРЕХОСПИТАЛНИМ УСЛОВИМА. Почетак курса је у 10 часова >>

21.09.2017 у 13h у великој сали Дома здравља Бор организовано је предавање са темом Хемолитичка болест новорођенчета-улога мед.сестре. Предавач је Снежана Милутиновић, главна сестра службе поливалентне патронаже и делегат КМСЗТС за Борски округ.

sneki